میکسر قنادی دست دوم یا انواع دستگاه خمیر گیر دست دوم از مهم‌ترین وسایل تجهیزات در شیرینی پزی‌ها و قنادی‌ها می‌باشد که جهت تولید انواع محصولات کیک و شیرینی‌ها کاربرد دارد. ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه، خرید و فروش میکسر قنادی دست دوم  و انواع دستگاه خمیر گیر صنعتی را با قیمتی عالی انجام می‌دهیم. ما در ابتدا میکسر صنعتی قنادی و انواع دستگاه خمیرگیر دست دوم صنعتی را خریداری کرده و سپس آن را تعمیر می‌کنیم و بعد از آن اقدام به فروش میکسر صنعتی قنادی خواهیم کرد. انواع میکسر قنادی و خمیر گیر دست دوم در ابعاد گوناگون و با توجه به ظرفیت تولید محصول در طول روز توسط ما خریداری می‌شوند.

سایز میکسر، مخلوط کن و همزن صنعتی دست دوم، استاندارد بوده و در برندهای گوناگونی ساخته می‌شود. به همین دلیل قیمت انواع میکسر قنادی و قیمت میکسر قنادی دست دوم  یا خمیر گیر دست دوم اصفهان با توجه به ظرفیت آن متفاوت است.

انواع میکسر قنادی دست دوم اصفهان یا انواع دستگاه خمیر گیر

میکسرها و همزن قنادی در اندازه‌های مختلفی موجود می‌باشند که با توجه به ظرفیت آردی که قرار است استفاده شود، در نظر گرفته می‌شود. در آشپزخانه‌ها و قنادی‌های بزرگ باید از میکسرها یا خمیرگیرهایی با ظرفیت بزرگتر استفاده شود. اما برای شیرینی فروشی‌هایی که در خانه شیرینی تولید می‌کنند ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از همزن قنادی دست دوم با ظرفیت کمتر یا خمیر گیر خانگی دست دوم استفاده نمایید.

میکسرهای قنادی دارای سه دنده برای سرعت دستگاه می‌باشند که دنده یک سرعت 100 دور در دقیقه مواد را به هم میزند و دنده 2 با سرعت 180 دور در دقیقه و دنده 3 با سرعت 250 دور در دقیقه مواد را با یکدیگر ترکیب می‌کند. با استفاده از میکسر یا دستگاه خمیر گیر و چانه گیر و انواع آن که در گروه صنعتی کهن فر کاوه به شما عزیزان ارائه می‌نماییم می‌توانید انواع مواد جامد و مایع را با یکدیگر مخلوط کنید. در ادامه به انواع میکسر قنادی دست دوم اصفهان در کهن فر کاوه اشاره خواهیم کرد:

میکسر قنادی دست دوم

میکسر قنادی خمیرگیر نانوایی دست دوم

این نوع میکسر که با نام خمیرگیر چنگالی هم شناخته می‌شود، کاربرد بسیاری در نانوایی‌ها و فست فودی‌ها دارد. به همین دلیل ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه به نانواهای عزیز و فست فودی‌های گرامی برای تولید نان‌های غیر حجیم این نوع میکسر قنادی دست دوم را پیشنهاد می‌دهیم.

فروش میکسر صنعتی قنادی کوچک یا رومیزی

معمولا این نوع میکسر را به افرادی که کارگاه‌های قنادی کوچک دارند و یا در منزل مشغول به کار هستند، جهت تولید انواع خمیر کیک و شیرینی در میزان ظرفیت کم پیشنهاد می‌کنیم.

همزن قنادی دست دوم صنعتی یا زمینی با قیمت خرید

بعد از تعمیر میکسر زمینی، این دستگاه را به افرادی که کارگاه‌ها و سالن‌های بزرگ تولیدی دارند، پیشنهاد می‌دهیم و با قیمتی عالی میفروشیم.

از دیگر انواع دستگاه خمیر گیر دست دوم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میکسر قنادی 20 لیتری
  • میکسر قنادی 10 لیتری یا خمیر گیر 10 کیلویی دست دوم

انواع پاروی دستگاه میکسر قنادی دست دوم

از مهم‌ترین عاملی که دستگاه‌های میکسر قنادی یا خمیر گیر قنادی را از یکدیگر متمایز می‌کند، همزن آن یا پارو است که جهت مخلوط کردن خمیر در دستگاه می‌باشد. انواع مختلف پاروی خمیرگیر قنادی دست دوم به شرح زیر است:

  • پاروی سیمی برای ترکیب مواد رقیقی مانند شیر و آب
  • پاروی ضربدری برای ترکیب مواد اولیه پودری
  • و پاروی پنجی برای همزدن خامه
  • پاروی شاخی برای همزدن خمیر

البته هر کدام از دستگاه‌های خمیر گیر قنادی دست دوم دارای چندین پارو هستند. در زمان خرید، ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه بهترین و مناسب‌ترین آن را متناسب با نیاز شما به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

سوالات پر تکرار درباره خرید و فروش میکسر قنادی دست دوم اصفهان

در ادامه به سوالات پرتکرار شما عزیزان درباره خمیر گیر قنادی دست دوم اصفهان پاسخ داده‌ایم:

فروش میکسر صنعتی قنادی چگونه است؟

تمامی دستگاه‌های خمیر گیر قنادی ارائه شده در کهن فر کاوه کاملا بهداشتی بوده و قابلیت جداسازی قطعات را دارد. به همین می‌توان این قطعات را جداگانه شستشو داد. از آنجایی که شستشوی آن راحت می‌باشد، عمر طولانی‌تری خواهند داشت. به علاوه دور موتور این دستگاه‌ها قابل تنظیم و با بدنه استیل ضد زنگ و ضد خش می‌باشند. ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه میکسر قنادی دست دوم را به شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

قیمت میکسر قنادی دست دوم چقدر است؟

ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه قیمت خمیر گیر قنادی دست دوم را با توجه به تمیز بودن و سالم بودن و همچنین مدت استفاده از دستگاه مشخص می‌کنیم. از آنجایی که برندها متفاوت است، قیمت انواع میکسر قنادی متفاوت خواهد بود. ما در کهن فر کاوه انواع مختلف میکسر قنادی را با قیمت مناسب و ضمانت فروش ارائه می‌نماییم. جهت کسب اطلاع از قیمت انواع دستگاه خمیر گیر قنادی دست دوم با کارشناسان ما در تماس باشید.

نکات مهم در زمان خرید میکسر قنادی چیست؟

میکسر قنادی باید با توجه به ظرفیت، وزن و ابعاد میکسر، پارو و همزن میکسر و مشخصات فن دستگاه و لوازم جانبی آن و مقدار ظرفیت میکسرهای قنادی مناسب با حجم کاری شما انتخاب و خریداری شود. ما در گروه کهن فر کاوه با مشاوره و پرسیدن سوالات از شما، بهترین دستگاه میکسر قنادی دست دوم را متناسب با نیاز شما معرفی می‌کنیم.