دستگاه فر پخت نان گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی شده است که تمام اتوماتیک بوده و نیازی به دخالت نیروی انسانی در مراحل تولید نان نخواهید داشت و تنها برای اعمال تنظیمات و نگهداری دستگاه در خط تولید پخت نیازمند نیروی انسانی می‌باشید. به این ترتیب با صرف اندکی هزینه اولیه خط تولید پخت نان تمام اتوماتیک در کارگاه تولیدی خود خواهید داشت. از مهم‎‌ترین برتری‌های دستگاه‌های ما می‌توان به تجهیز آنها به دو سیستم بخار بدون وقفه اشاره نمود که این قابلیت مطابق با استانداردهای اروپا می‌باشند.

گروه تولیدی کهن فر کاوه متناسب با نیاز شما انواع فر پخت نان در ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی و با ظرفیت‌های پخت متفاوت را تولید نموده است:

فر پخت نان فانتزی

دستگاه فر پخت نان فانتزی با استفاده از حرارت کاملا غیر مستقیم و سیستم گردان به صورت یکنواخت و یکپارچه اقدام به پخت نان می‌نماید. فر نان فانتزی در مدل‌های متنوع با تعداد دیس‌های مختلف برای کارگاه‌های تولیدی کوچک و بزرگ طراحی شده است. جنس بدنه و دیس‌های این فر صنعتی از استیل بوده و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد.

سیستم حرارتی فر نان فانتزی

دستگاه پخت نان فانتزی مجهز به گرمخانه می‌باشد و با حرارت غیر مستقیم خمیر نان قرار گرفته در کابین پخت با وزش یکنواخت هوای داغ که توسط فن سانتریفیوژ ایجاد می‌شود، پخته می‌شود. همچنین این فر مجهز به مبدل حرارتی تمام استیل با راندمان بسیار بالایی می‌باشد که مصرف سوخت بسیار کمی دارد.

سیستم برق دستگاه فر

سیستم برق دستگاه فر تولید شده در گروه تولیدی کهن فر کاوه در دو صورت اتوماتیک و مکانیکی به مشتری ارائه می‌گردد.
در سیستم اتوماتیک تمام عملیات کنترل سیستم‌های الکتریکی توسط دستگاه PLC تعبیه شده درون تابلو برق دستگاه انجام می‌شود و به اپراتور امکان می‌دهد با استفاده از صفحه لمسی تنظیمات لازم نظیر سرعت موتور، زمان پخت نان، دما، زمان روشن و خاموش شدن دستگاه را انجام نماید. همچنین اوپراتور می‌تواند از تنظیمات پیش‌فرض دستگاه استفاده کند.

در سیستم مکانیکی حرارت لازم برای پخت انواع نان فانتزی توسط ترموستات تنظیم می‌گردد و اپراتور با استفاده از کلیدهای کنترل قادر به انجام تنظیمات می‌باشد.
لازم به ذکر است دستگاه فر پخت نان فانتزی برای پخت نان تست و برخی از انواع شیرینی‌ها نیز کاربرد دارد.

فر پخت نان فانتزی کهن فر کاوه
فر پخت نان حجیم و نیمه حجیم کهن فر کاوه

فر پخت نان حجیم و نیمه حجیم

فر پخت نان حجیم و نیمه حجیم تولید شده در گروه صنعتی کهن فر کاوه دستگاهی کاربردی برای پخت انواع محصولات حجیم و نیمه حجیم نظیر:

می‌باشد. برخی از امکانات و ویژگی‌های دستگاه فر پخت نان حجیم و نیمه حجیم شامل:

و بسیاری موارد دیگر می‌باشد. با استفاده از فر طبخ نان حجیم ونیمه حجیم کهن فر کاوه بهترین و با کیفیت‌ترین نان و سایر محصولات را به مشتری خود عرضه نمایید.

فر پخت نان باگت

دستگاه فرپخت نان باگت مناسب برای پخت انواع نان باگت و نان نیم باگت می‌باشد و با کیفیت‌ترین نان را برای ارائه به مشتری طبخ می‌نماید. دستگاه فر گردان پخت نان باگت به سادگی قابل جابجایی به مکان‌های مختلف می‌باشد و با دارا بودن چرخ‌های مناسب تعبیه شده در زیر فر به راحتی در نانوایی جاجا می‌شود.

ویژگی‌های فر پخت نان باگت

فر پخت نان باگت و نیم باگت

انتخاب بهترین فر پخت نان

دستگاه فر پخت نان حجیم، فر پخت نان نیمه حجیم، فر پخت نان فانتزی، فر پخت نان حجیم و نیمه حجیم و فر پخت نان باگت مناسب برای نیاز شما مشتریان عزیز با بهترین کیفیت و با بکارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا در گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه طراحی و تولید می‌گردد. رعایت بهداشت در پخت وطبخ انواع نان از نکات اساسی می‌باشد که در طراحی فر پخت نان به آن توجه ویژه‌ای نموده‌ایم تا بتوانید به صورت کاملا اتوماتیک پخت انواع نان را با بهترین کیفت انجام نماید.

باکیفیت‌ترین مدل‌های

فر پخت نان