دستگاه فر پخت بیسکویت جهت طبخ انواع بیسکویت در شکل و طرح‌های مختلف کاربرد دارد. این فر صنعتی به گونه‌ای طراحی شده است که با بهترین کیفیت پخت این محصول خوشمزه را انجام داده و از خشکی بیش از حد آن جلوگیری می‌کند.

شما عزیزان می توانید بهترین تجربه پخت بیسکویت را با استفاده از دستگاه فر پخت بیسکویت گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه تجربه نمایید. همچنین این دستگاه فر به عنوان:

دستگاه فر پخت بیسکویت کهن فر کاوه

دستگاه فر پخت بیسکویت کهن فر کاوه دارای طراحی منحصر به فرد می‌باشد. این دستگاه فر پخت بیسکویت با حرارت کاملا غیرمستقیم و سیستم دوار، پخت انواع بیسکویت، کیک و کلوچه، شیرینی و نان را با بهترین کیفیت انجام می‌نماید.

دستگاه‌ فر پخت بیسکویت تولید شده در گروه تولیدی کهن فر کاوه با دو سیستم حرارتی و برقی طراحی و ساخته می‌شوند و مطابق با سفارش مشتری تولید می‌گردند.
سیستم حرارتی این فر پخت بیسکویت صنعتی با سوخت گاز و گازوئیل فعالیت می‌نماید و مجهز به مبدل حرارتی تماما استیل است. این مبدل حرارتی مصرف سوخت کم و راندمان بسیار بالایی دارد از این‌رو پخت بیسکویت را به بهترین نحو انجام می‌نماید.

نوع دیگر فر پخت بیسکویت با سیستم برق انجام می‌شود و حرارت و انرژی گرمایی دستگاه فر پخت بیسکویت توسط نیروی برق تامین می‌گردد که به دو صورت تمام اتوماتیک و مکانیکی مطابق با سفارش مشتری ساخته می‌شود. دستگاه فر پخت بیسکویت با سیستم برقی به دلیل مجهز بودن به اینورتر مصرف برق بسیار کمی دارد.

فر پخت بیسکویت

خرید بهترین دستگاه فر پخت بیسکویت صنعتی

طراحی و ساخت فر پخت بیسکویت، فر پخت کیک و کلوچه، فر شیرینی پزی، فر پخت انواع نان از خدمات تخصصی ما در گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه می‌باشد.

گروه تولیدی کهن فر کاوه با ربع قرن تجربه در تولید دستگاه‌های فر گردان و با بکارگیری نیروی متخصص در زمینه طراحی و ساخت فر پخت بیسکویت و فر قنادی تنوانسته دستگاه‌هایی مجهز به بروزترین تکنولوژی‌های دنیا و با بهترین کیفیت تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

فر پخت بیسکویت ما قادر است شما را در تولید انبوه انواع بیسکویت در ابعاد و اشکال مختلف و با مواد اولیه گوناگون یاری نماید. به این ترتیب با این دستگاه فر، بیسکویتی با کیفیت و باب میل مشتری تولید خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دستگاه فر پخت بیسکویت و سایر دستگاه‌های فر قنادی و استعلام قیمت فر پخت بیسکویت با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. همچنین کلیه مدل‌های دستگاه فر تولیدی ما در وب سایت شرکت قابل مشاهده می‌باشد.

باکیفیت‌ترین مدل‌های

فر پخت بیسکویت