دستگاه فر قنادی و فر شیرینی پزی صنعتی باید قادر به پخت انواع شیرینی، بیسکویت، کیک و کلوچه به صورت تمام اتوماتیک باشد. زیرا محصولات خوراکی باید با رعایت تمام اصول بهداشتی تولید گردند و از کیفیت پخت بالایی برخوردار باشند. از این رو استفاده از فر قنادی تمام اتوماتیک مناسب برای پخت انواع محصولات با کیفیت عالی و سرعت پخت بالا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دستگاه فر قنادی گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه

گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه با بیش از ربع قرن سابقه در زمینه طراحی و ساخت فر گردان فعالیت دارد. فر قنادی نیز یکی از نمونه کاربردهای دستگاه فر تولید شده توسط ما می‌باشد. این فر صنعتی و تمام اتوماتیک می‌باشد و صفر تا صد فرآیند پخت محصول را با بهترین کیفیت انجام می‌نماید.
دما و سرعت این دستگاه توسط یک اپراتور قابل تنظیم می‌باشد و با سرعت بالایی پخت محصولات شما را انجام می‌نماید. کاهش نیاز به تعداد اپراتور از ویژگی‌های دستگاه فر قنادی ما بشمار می‌رود.

چرا دستگاه فر دوار قنادی کهن فر کاوه

ما در گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه توانسته‌ایم مدرن‌ترین و مجهزترین دستگاه فر را تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماییم. دستگاه‌های ما در مدل‌های متنوع و در ظرفیت‌های مختلف از 8 تا 36 دیس تولید شده و با حرارتی صد در صد غیر مستقیم پخت محصولات شما انجام می‌نماید.

فر قنادی کهن فر کاوه

فر شیرینی پزی خانگی

فر شیرینی پزی خانگی گروه تولیدی کهن فر کاوه با هدف کمک به کسب و کارهای نوپا و خانگی طراحی و تولید شده است و برای پخت انواع نان، بیسکویت، کیک و کلوچه کاربرد دارد. این فر مخصوص شما عزیزانی که در فکر کارآفرینی و اشتغال‌زایی در منزل یا کارگاه کوچک هستید، با استفاده از مدرن‌ترین فناوری‌های روز دنیا طراحی و تولید شده است.
دستگاه فر شیرینی پزی خانگی دارای ابعاد استاندارد بوده و به سادگی از درب منزل و کارگاه‌های کوچک قابل عبور است و قابلیت اتصال به گاز شهری را دارد.
فر پخت شیرینی خانگی، طبخ بیشترین مقدار شیرینی را در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام می‌دهد و موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های جانبی کاربر می‌شود.

دستگاه فر پخت شیرینی خانگی کهن فر کاوه

در گروه تولیدی صنعتی کهن فر کاوه با بکارگیری سیستم گردان امکان پخت یکنواخت انواع خمیر را فراهم کرده‌ایم. این دستگاه فر با حرارت صد در صد غیر مستقیم پخت انواع شیرینی را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. محصولات درون محفظه فر توسط سیستم بخار و وزش یکنواخت هوای داغ به خوبی پخته می‌شوند. مبدل حرارتی به کار رفته در انواع دستگاه فر شیرینی پزی، فر صنعتی، فر قنادی و … کهن فر کاوه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر راندمان بالا، مصرف سوخت بسیار کمی هم دارد.

ویژگی‌های فر شیرینی پزی خانگی کهن فر کاوه

در انتخاب دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی باید دقت لازم را به خرج داد. شیرینی از جمله محصولاتی است که نیازمند پخت صحیح و اصولی می‌باشد زیرا حرارت خیلی زیاد موجب ترد شدن غیر طبیعی شیرینی می‌شود و حرارت خیلی کم باعث می‌شود پخت شیرینی به خوبی انجام نگردد.
همچنین برای پخت انواع شیرینی به مقدار زیاد باید دستگاه فری انتخاب شود که به صورت کاملا یکنواخت حرارت را در سرتاسر فر پخش کند و به تمام قسمت‌ها به یک میزان حرارت توزیع گردد.
با توجه به نکات ذکر شده گروه تولیدی کهن فر کاوه با تکیه بر تجارب خود اقدام به طراحی و ساخت فر شیرینی پزی صنعتی نموده است. این فر به دلیل ظرفیت پخت بالایی که دارد در کارخانجات تولید کیک و کلوچه و بیسکویت نیز با استقبال بالایی روبه‌رو شده است.

دستگاه فر شیرینی کهن فر کاوه

دستگاه فر شیرینی پزی بهترین گزینه برای طبخ انواع شیرینی و کیک در صنایع غذایی می‌باشد. این فر شیرینی عملکردی گردان و دوار دارد به این معنا که موادی که درون فر قرار می‌گیرند ثابت نبوده و در مسیر معینی در حین پخت به گردش در می‌آیند.
عملکرد دورانی فر شیرینی موجب می‌شود انواع کیک و شیرینی به خوبی مغز پخت شود و سطح آن سریعا خشک نشده و نسوزد.

فاکتورهای مهم در انتخاب دستگاه فر شیرینی پزی صنعتی

برای خرید فر شیرینی پزی صنعتی باید فاکتورها و عوامل متعددی مورد بررسی قرار گیرد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. از این رو لازم است پیش از انتخاب و خرید فر شیرینی به عواملی نظیر:

توجه ویژه داشته باشید و با دقت آن‌ها را بررسی کنید. گروه تولیدی کهن فر کاوه تمامی این فاکتورهای را مد نظر قرار داده و فر شیرینی پزی صنعتی با بروزترین فناوری‌های دنیا تولید نموده است.

فر شیرینی پزی صنعتی
باکیفیت‌ترین مدل‌های

فر شیرینی پزی و قنادی