خمیر پهن کن قنادی دست دوم کاربردهای زیادی در سطوح مختلف مواد غذایی و خدمات مواد غذایی مانند فست فود و رستوران و کافی شاپ‌ها دارد. به همین دلیل کیفیت ساخت خمیر پهن کن یا کره پهن کن برای مصرف کنندگان بسیار مهم است. بنابراین خرید و فروش خمیر پهن کن پیتزا صنعتی (نو و دست دوم) و قیمت خمیر پهن کن نانوایی دست دوم صنعتی و غیر صنعتی جهت تولید انواع مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین منظور ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه بهترین قیمت خمیر پهن کن قنادی دست دوم را با بالاترین کیفیت موجود در بازار به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. دستگاه خمیر پهن کن قنادی اصفهان در گروه صنعتی کهن فر کاوه از کیفیت ساخت و کارایی بالا و از مواد اولیه بسیار مرغوب و مقاوم ساخته شده است. همچنین خمیر پهن کن قنادی به علت دارا بودن کیفیت ساخت بالا می‌تواند به عنوان دستگاه اصلی قنادی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. آموزش نصب خمیر پهن کن قنادی بسیار راحت بوده و شما می‌توانید خمیر پهن کن ارزان در ابعاد مختلف در دو نوع خانگی و کارگاهی را با بالاترین کیفیت ساخت از ما بخواهید.

خمیر پهن کن قنادی دست دوم

دستگاه خمیر پهن کن قنادی اصفهان

یکی از سخت‌ترین کارها در قنادی‌ها و شیرینی پزی‌ها پهن کردن خمیر یا کره می‌باشد. به همین دلیل امروزه یکی از اصلی‌ترین و ضروری‌ترین دستگاه‌هایی که همراه با افتتاح شیرینی پزی باید داشته باشید دستگاه خمیر پهن کن قنادی می‌باشد. دستگاه خمیر پهن کن قنادی دست دوم برای پهن کردن خمیر انواع شیرینی و نان نظیر فوندانت، کروسان، هزارلایه و باقلوا کاربرد دارد. خمیر پهن کن، خمیر را تا یک دهم میلی‌متر نازک می‌کند و از ضروری‌ترین وسایل در تهیه شیرینی‌هایی مانند ناپلئونی، دانمارکی و... است. خمیر پهن کن قنادی دارای یک نوار نقاله است که از بین دو غلتک عبور می‌کند. نحوه کار خمیر پهن کن قنادی دست دوم به اینصورت است که خمیر شیرینی بر روی نوار نقاله قرار می‌گیرد و پس از عبور از غلتک‌ها پهن می‌شود. خمیر به صورت رفت و برگشتی از بین غلتک‌ها عبور می‌کند تا به ضخامت دلخواه برسد.

خمیر پهن کن کوچک خانگی دست دوم

بسیاری از افراد در کارگاه‌های کوچک و یا خانه مشغول به فعالیت برای پخت کیک و شیرینی هستند. به همین منظور ما در گروه صنعتی کهن فر کاوه دستگاه خمیر پهن کن قنادی دست دوم خانگی را ارائه کرده و می‌توانید با تنظیم فاصله بین غلتک و موتور پر قدرت آن برای خدمات مواد غذایی استفاده نمایید.

ویژگی‌های خمیر پهن کن قنادی دست دوم اصفهان

در ادامه به ویژگی‌ها و مشخصات خمیر پهن کن قنادی دست دوم در گروه صنعتی کهن فر کاوه اشاره کرده‌ایم:

 • قابلیت نصب تیغه باقلوا بر روی دستگاه و تغییر سرعت نوار
 • قابلیت تنظیم فاصله بین دو غلتک و امکان پهن کردن خمیر تا ضخامت دلخواه
 • دستگاه خمیر پهن کن قنادی اصفهان با جاگیری فضای کم
 • خمیر پهن کن قنادی دست دوم دارای دو نوع سیستم راه اندازی کلیدی و پدالی به منظور افزایش طول عمر دستگاه و امکان استفاده مداوم در صورت خراب شدن هر یک از سیستم‌های کلیدی یا پدالی
 • دستگاه خمیر پهن کن پیتزا صنعتی نوع تک فاز و سه فاز بر اساس سفارش مشتری
 • خمیر پهن کن نانوایی دست دوم جنس بدنه و اجزاء داخلی دستگاه از جنس تمام استیل، ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت
 • خمیر پهن کن قنادی دارای دو نوار از جنس پرزنت درجه یک
 • دارای دو پدال برای هدایت به دو جهت چپ و راست
 • خمیر پهن کن نانوایی کارکرده قابلیت جداسازی نوارهای مقاله از دستگاه و امکان مونتاژ مجدد آن به راحتی
 • قابلیت شستشوی نوار نقاله خمیر پهن کن قنادی
 • خمیر پهن کن ارزان و باقیمت مناسب
 • خمیر پهن کن دارای رنده‌هایی با آبکاری فولاد جهت افزایش استحکام دنده‌ها و عمر مفید دستگاه
 • دستگاه خمیر پهن کن قنادی اصفهان دارای موتور قدرتمند برای پهن کردن انواع خمیر
 • استفاده از قطعات مرغوب

قیمت دستگاه خمیر پهن کن اصفهان

خمیر پهن کن قنادی دست دوم دارای انواع مختلفی است و خرید و فروش خمیر پهن کن پیتزا صنعتی و قیمت خمیر پهن کن نانوایی دست دوم بر اساس معیارهای متفاوت تعیین می‌شود. شما عزیزان می‌توانید با تامین کننده خمیر پهن کن قنادی دست دوم درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه در گروه صنعتی کهن فر کاوه با ما در تماس باشید. دستگاه خمیر پهن کن نانوایی دست دوم از انواع خمیر پهن کن‌های صنعتی محسوب می‌شود و قیمت در نظر گرفته شده برای آن قیمتی بسیار مناسب و اقتصادی می‌باشد.

خرید خمیر پهن کن قنادی یا کره پهن کن

در زمان سفارش به مشخصات خمیر پهن کن قنادی دقت کنید که اگر فضای محل کارتان محدود است، با کارشناسان ما این مسئله را بیان کنید. جهت اطلاع از خرید دستگاه خمیر پهن کن قنادی دست دوم با همکاران ما در تماس باشید.